Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Kód: 28410Související produkty
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 17 729 Kč –25 %
Komoda 64 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 13 159 Kč
Detailní popis produktu
Prádelník (peřiňák) Topaz velký - masiv borovice
Prádelník je vyrobený z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Prádelník má výklopné horní víko.
Rozměry
135 × 45 × 45 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 18 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982064521 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Celková délka podél zdi: | 135 cm |
| Celková výška: | 45 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 14 892 Kč –25 %
Komoda 69 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 053 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 287 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S80
Na objednávku 3-4 týdny
14 370 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 946 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 3D7S masiv borovice
Do 1 týdne
12 010 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 091 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 4S masiv borovice
Do 1 týdne
8 354 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 15 837 Kč –25 %
Prádelník 67 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 755 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Přidat komentář
Výpis diskuzí
E
Nosnost
Evča
19.11.2021 02:11
Dobrý den, jakou má prosím víko nosnost? Dalo by se použít i jako lavice k jídelnímu stolu pro děti? Děkuji.
A
Nosnost
Administrator
19.11.2021 09:57
Přesnou nosnost prádelníku nevíme, ale myslíme si, že by měl unést váhu dítěte nebo dětí, protože výklopné víko prádelníku by mělo být zevnitř příčně vyztužené.
