Příborník Topaz 3D3S - masiv borovice
Kód: 28416Související produkty
Akce
Doprava zdarma
20 664 Kč
–24 %
Skříň Topaz 3D2S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
15 566 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 340 Kč
–24 %
Příborník Topaz 6D3S - masiv borovice
Do 1 týdne
16 828 Kč
Detailní popis produktu
Příborník Topaz 3D3S - masiv borovice
Příborník je vyrobený z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Příborník má tři zásuvky a dvířka s kovovými úchytkami a pojezdy.
Rozměry
126 × 45 × 90 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 33 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982206327 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Celková délka podél zdi: | 126 cm |
| Celková výška: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 9 219 Kč –25 %
Komoda 88 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 843 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 168 Kč –25 %
Komoda 83 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 320 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 24 593 Kč –22 %
TV komoda Merlin 2D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 136 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
