Botník Topaz - masiv borovice
Kód: 28308Související produkty
Akce
Doprava zdarma
17 312 Kč
–24 %
Příborník Topaz 4D2S - masiv borovice
Do 1 týdne
13 041 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Detailní popis produktu
Botník Topaz - masiv borovice
Botník je vyroben z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Botník má tři dvouřadé výklopy s kovovými úchytkami.
Rozměry
70x29x123 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 19 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982062916 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Celková délka podél zdi: | 70 cm |
| Celková výška: | 123 cm |
| Celková hloubka: | 29 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 50 953 Kč –22 %
Příborník Ludvík 5D4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 39 647 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3+2
Na objednávku 3-4 týdny
20 293 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 642 Kč –22 %
Komoda Ludvík 4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 14 505 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 280 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S60
Na objednávku 3-4 týdny
12 702 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 808 Kč –22 %
Komoda masiv borovice - Ludvík (100x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 13 079 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 024 Kč –22 %
Toaletní stolek Ludvík - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 915 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
