1125 položek celkem
Rozkládací pohovka Cayo - modrá/šedá
Akce Doprava zdarma
–26 %
7 358 Kč
CAY2
Rozkládací pohovka Cayo - šedá
Akce Doprava zdarma
–26 %
Rozkládací pohovka Cayo - šedá
Na objednávku 1-2 týdny
7 150 Kč
CAY4
Rozkládací pohovka Cayo - žlutá/šedá
Akce Doprava zdarma
–26 %
7 358 Kč
CAY3
Rozkládací pohovka Zuza 2 - modro/černá
Akce Doprava zdarma
–31 %
7 743 Kč
9133B358
Nahoru
Další produkty

Máte pocit, že vás vaše současná sedačka nechává s bolavými zády a přijde vám nepohodlná? Představte si pocit, kdy se po náročném dni vrátíte do domova a ponoříte se do měkkosti a pohodlí naší luxusní sedací soupravy. Je čas se zbavit bolesti a nepohodlí!

#ShowMore#

Kdo by nechtěl více prostoru pro ukládání v malém bytě? Naše sedačky s úložným prostorem vám nabízí nejen pohodlné sezení, ale také skrytý prostor pro vaše věci. Žádné další hledání místa pro vaše knihy, deky nebo cokoli jiného - stačí otevřít sedačku!

Nemáte místo pro přátelé, kteří se rozhodnou zůstat přes noc? Naše rozkládací sedačky jsou připraveny vytvořit pohodlný prostor pro spaní pro každého, kdo potřebuje přenocování. Přestanete se stresovat, když vám někdo oznámí, že zůstane.

Cítíte se omezeni velikostí vašeho obývacího pokoje při výběru nové sedačky? Naše sedací soupravy do tvaru U nebo rohové modely jsou navrženy tak, aby dokonale vyhovovaly jakémukoli prostoru, malému nebo velkému. Vytvořte si svůj vlastní útulný koutek bez obětování prostoru.

Máte obavy z nákupu nové pohovky kvůli limitovanému rozpočtu? Naše široká škála sedaček zahrnuje levné modely, které nekompromisují na kvalitě a pohodlí. Okázalé pohodlí nemusí být vždy spojeno s vysokou cenou!