Komoda Topaz 4S - masiv borovice
Kód: 28362Související produkty
Akce
Doprava zdarma
20 664 Kč
–24 %
Skříň Topaz 3D2S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
15 566 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Topaz 4S - masiv borovice
Komoda je vyrobena z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Komoda má čtyři zásuvky s kovovými úchytkami.
Rozměry
80 × 41 × 85 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 22 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982062619 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Celková délka podél zdi: | 80 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Celková hloubka: | 41 cm |
Akce
Doprava zdarma
15 280 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S60
Na objednávku 3-4 týdny
12 702 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 9 691 Kč –25 %
Komoda 82 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 7 193 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 614 Kč –25 %
Komoda 80 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 9 363 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 13 760 Kč –25 %
Komoda 105 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 10 212 Kč
Doprava zdarma
TV komoda Merlin 2D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 518 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
