Postel Topaz 140x200 - masiv borovice
Kód: 28374Související produkty
Akce
Doprava zdarma
20 664 Kč
–24 %
Skříň Topaz 3D2S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
15 566 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 448 Kč
–24 %
Nástavec Topaz 5D - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
8 624 Kč
Detailní popis produktu
Postel Topaz 140x200 - masiv borovice
Postel je vyrobena z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
S výběrem vhodného roštu nebo matrace Vám rádi poradíme.
Rozměry
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 10 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 52 cm
- 214 × 151 × 110 (š x h x v)
- Balení - 3 kartony
- Váha 29 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982063623 |
| ? Rozměry: | 140x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 52 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 6 055 Kč –25 %
Manželská postel TK 03 - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
od 4 494 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 550 Kč
–18 %
Postel s úložným prostorem MASSA 180x200 cm - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
14 344 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 34 299 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu Livia s úložným prostorem
Na objednávku 3-4 týdny
od 28 512 Kč
Doprava zdarma
Manželská postel MD 646 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 325 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 831 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Sandemo
Na objednávku 3-4 týdny
od 15 654 Kč
Doprava zdarma
Zvýšená postel s úložným prostorem z masivu borovice Arhus
Na objednávku 3-4 týdny
od 25 597 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 20 510 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Hessler
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 050 Kč
Doprava zdarma
Zvýšená postel s úložným prostorem z masivu borovice Sandemo
Na objednávku 3-4 týdny
od 26 369 Kč
Doprava zdarma
Postel z masivu borovice Frida s čalouněným čelem
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 494 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 071 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu borovice Arhus
Skladem
(1 ks)
od 13 359 Kč
Doprava zdarma
Prodloužená postel z masivu borovice Arhus
Na objednávku 3-4 týdny
od 15 413 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
