Dvoulůžko Cora 180x200 - masiv borovice
Kód: 163623Související produkty
Doprava zdarma
Pevný laťkový rošt Compact
Skladem
(4 ks)
od 1 864 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 140x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
- 140x220 cm
- 90x200 cm 2 ks
+ další
Doprava zdarma
Bukový laťový rošt Compact - nosnost 180 kg
Skladem
(4 ks)
od 2 644 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 140x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
- 140x220 cm
+ další
Detailní popis produktu
Manželská postel Cora - 180x200
Postel je vyrobená z masivu borovice
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu
Cena je bez roštu a bez matrace.
Rozměry
- Rozměr pro matraci - 180x200 cm
- Výška zadního čela - 110 cm
- Celková délka - 216 cm
- Celková šířka - 192 cm
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 4 cm
- Výška lehací plochy s použitím 20 cm matrace - 51 cm
- Nosnost postele - 240 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982636230 |
| ? Rozměry: | 180x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 240 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 51 cm |
Akce
Doprava zdarma
8 734 Kč
–24 %
Jednolůžko Cora 90x200 - masiv borovice
Do 1 týdne
6 579 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 24 046 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu borovice Modena
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 989 Kč
Doprava zdarma
Manželská postel MASSA 180x200 cm - masiv borovice
Skladem
(4 ks)
9 090 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 31 202 Kč –16 %
Zvýšená postel s úložným prostorem Hessler Drawers - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 25 938 Kč
Akce
Výprodej skladu
Doprava zdarma
od 14 404 Kč až –30 %
Postel z masivu borovice Argento
Skladem
(1 ks)
od 9 990 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
