Komoda Topaz 8S - masiv borovice
Kód: 28365Související produkty
Akce
Doprava zdarma
20 664 Kč
–24 %
Skříň Topaz 3D2S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
15 566 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 340 Kč
–24 %
Příborník Topaz 6D3S - masiv borovice
Do 1 týdne
16 828 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Topaz 8S - masiv borovice
Komoda s osmi zásuvkami je vyrobena z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Zásuvky jsou osazeny s kovovými úchytkami a pojezdy.
Rozměry
125 × 41 × 85 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 35 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982062626 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Celková délka podél zdi: | 125 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Celková hloubka: | 41 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 22 930 Kč –25 %
Prádelník 61 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 17 019 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 627 Kč –25 %
Komoda 106 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 341 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
