Komoda Cora - 5S masiv borovice
Kód: 162632Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 5S masiv borovice
Komoda se zásuvkami je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 53 × 39 × 109 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 23 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982626323 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 53 cm |
| Celková výška: | 109 cm |
| Celková hloubka: | 39 cm |
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 6 593 Kč –25 %
Komoda 90 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 4 894 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 025 Kč –22 %
Komoda Ludvík 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 916 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 24 593 Kč –22 %
TV komoda Merlin 2D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 136 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 074 Kč –25 %
Komoda 72 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 931 Kč
Akce
Doprava zdarma
26 733 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2+1
Na objednávku 3-4 týdny
22 223 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 15 837 Kč –25 %
Prádelník 67 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 755 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
