Komoda Cora - 4S masiv borovice
Kód: 162634Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 4S masiv borovice
Komoda se zásuvkami je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 90 × 48 × 122 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 36 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982626347 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Celková výška: | 122 cm |
| Celková hloubka: | 48 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 18 792 Kč –22 %
Komoda Merlin 2D2S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 622 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 20 019 Kč –22 %
Komoda Merlin 1D4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 15 576 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 946 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 3D7S masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
12 010 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 24 593 Kč –22 %
TV komoda Merlin 2D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 136 Kč
Doprava zdarma
Příborník Ludvík 5D4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 40 439 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 627 Kč –25 %
Komoda 106 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 341 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
