Komoda Cora - 4+3+2 masiv borovice
Kód: 162633Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 4+3+2 masiv borovice
Komoda se zásuvkami je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 102 × 46 × 85 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 38 kg
Počet kartonů: 2 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982626330 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 102 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Celková hloubka: | 46 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 7 168 Kč –25 %
Komoda 83 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 320 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 22 523 Kč –22 %
Komoda Merlin 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 525 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 11 753 Kč –25 %
Komoda rohová 102 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 723 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 8 315 Kč –25 %
Komoda 79 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 171 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 287 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S80
Na objednávku 3-4 týdny
14 370 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
