Komoda Cora - 2D5S masiv borovice
Kód: 1632Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 2D5S masiv borovice
Komoda se zásuvkami a dvířky je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 132 x 44 x 84 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 39 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982016322 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 132 cm |
| Celková výška: | 84 cm |
| Celková hloubka: | 44 cm |
Akce
Doprava zdarma
19 168 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 4S60
Na objednávku 3-4 týdny
15 934 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 690 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S
Skladem
(1 ks)
16 368 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 627 Kč –25 %
Komoda 106 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 341 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 074 Kč –25 %
Komoda 72 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 931 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 946 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 3D7S masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
12 010 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 025 Kč –22 %
Komoda Ludvík 2D4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 916 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 26 527 Kč –22 %
Komoda Merlin 2D10S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 20 640 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 220 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Spektrum 4S
Na objednávku 3-4 týdny
13 483 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
