TV stolek Cora 2D - masiv borovice
Kód: 161024Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Cora 2D - masiv borovice
Stolek se dvířky a policí je vyroben z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
- Rozměry - 120 × 40 × 52 cm (š x h x v)
- Dodává se v rozloženém stavu.
- Hmotnost - 19 kg
- Balení - 1 karton (44x11x122 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982610247 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 52 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 19 kg |
Akce
Doprava zdarma
10 369 Kč
–16 %
TV stolek Jorgen - zelená
Na objednávku 3-4 týdny
8 619 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 408 Kč
–16 %
Elegantní televizní stolek Polka - tmavě modrá
Na objednávku 3-4 týdny
12 808 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 141 Kč
–20 %
TV stolek Miro - Bílá/dub Catania
Na objednávku 1-2 týdny
8 830 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 405 Kč
–16 %
Bílý moderní televizní stolek Harmoni
Na objednávku 3-4 týdny
9 481 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 926 Kč
–19 %
Moderní televizní stolek Lanzzi - černý/dub
Do 1 týdne
4 751 Kč
Akce
Doprava zdarma
27 448 Kč
–14 %
Dubový TV stolek Andromeda IV
Na objednávku 1-2 týdny
23 476 Kč
Akce
Doprava zdarma
34 951 Kč
–23 %
Televizní stolek Atlanta IV - pálený dub
Na objednávku 1-2 týdny
26 738 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 581 Kč
–26 %
Závěsný TV stolek Logan 200 cm - Černá
Na objednávku 2-3 týdny
4 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
21 306 Kč
–23 %
TV stolek Orlando I - dub tmavý
Na objednávku 1-2 týdny
16 299 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 221 Kč
–16 %
Černý televizní stolek Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
11 822 Kč
Akce
Doprava zdarma
27 735 Kč
–23 %
TV stolek Orlando II - dub tmavý
Na objednávku 1-2 týdny
21 218 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 652 Kč –22 %
TV stolek Merlin 2D1S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 513 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
