Komoda Cora - 1D4S masiv borovice
Kód: 1631Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 1D4S masiv borovice
Komoda se zásuvkami a dvířky je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 92 × 44 × 84 cm (š x h x v)
Hloubka zásuvek - 30 cm
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 29 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982016315 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 92 cm |
| Celková výška: | 84 cm |
| Celková hloubka: | 44 cm |
Akce
Doprava zdarma
21 376 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 4S80
Na objednávku 3-4 týdny
17 770 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 24 580 Kč –22 %
Komoda Merlin 2D4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 125 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 9 219 Kč –25 %
Komoda 88 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 843 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 14 045 Kč –25 %
Komoda 70 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 10 425 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
