TV stolek Cora 2S - masiv borovice
Kód: 161017Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Cora - masiv borovice
Stolek se zásuvkami a policí je vyroben z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
- Rozměry - 120 × 50 × 57 cm (š x h x v)
- Dodává se v rozloženém stavu.
- Hmotnost - 27 kg
- Balení - 1 karton (58x14x122 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982610179 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 57 cm |
| Celková hloubka: | 50 cm |
| Hmotnost: | 27 kg |
Akce
Doprava zdarma
15 408 Kč
–16 %
Elegantní televizní stolek Polka - tmavě modrá
Na objednávku 3-4 týdny
12 808 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 320 Kč
–26 %
TV stolek Logan 180 - dub Artisan - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 668 Kč
Akce
Doprava zdarma
27 735 Kč
–23 %
TV stolek Orlando II - dub přírodní
Na objednávku 1-2 týdny
21 218 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 385 Kč
–26 %
TV stolek Logan 150 - Černá - 14 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 716 Kč
Akce
Doprava zdarma
29 244 Kč
–32 %
Dubový televizní stolek Nyks I
Na objednávku 1-2 týdny
19 690 Kč
Akce
Doprava zdarma
33 465 Kč
–23 %
Dubový TV stolek Porto 2S
Na objednávku 1-2 týdny
25 601 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 581 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 cm - dub Artisan
Na objednávku 2-3 týdny
4 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 630 Kč
–20 %
TV stolek Miro - Bílá/dub Catania
Na objednávku 1-2 týdny
8 424 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 223 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Bianco - 140 cm
Na objednávku 1-2 týdny
5 335 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 834 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Bianco - 210 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 002 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 596 Kč
–24 %
Bílý TV stolek Cora 2S - masiv borovice
Do 1 týdne
6 475 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 655 Kč
–26 %
TV stolek Agnes Bílá/Artisan - Zlaté nohy
Na objednávku 2-3 týdny
8 608 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
