Nástavec na komodu Torino 2D2S - masiv borovice
Kód: 28596Související produkty
Akce
Doprava zdarma
10 196 Kč
–17 %
Rozkládací postel pro 3 Fenix - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
8 383 Kč
Detailní popis produktu
Nástavec na komodu Torino 2D2S
Nástavec je z materiálu masiv borovice s povrchovou úpravou transparentní lak.
Nástavec má tři police a prosklená dvířka.
Rozměry
Šířka - 90 cm
Hloubka - 33 cm
Výška - 100 cm
Hmotnost - 18 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080965 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Celková výška: | 100 cm |
| Celková hloubka: | 33 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 18 642 Kč –22 %
Komoda Ludvík 4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 14 505 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3+2
Na objednávku 3-4 týdny
20 293 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 627 Kč –25 %
Komoda 107 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 341 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 327 Kč –25 %
Komoda rohová 103 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 9 150 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 280 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S60
Na objednávku 3-4 týdny
12 702 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 27 956 Kč –22 %
Komoda Ludvík 2D10S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 21 752 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
