Nástavec na komodu Cora 3D - masiv borovice
Kód: 16465Související produkty
Akce
Doprava zdarma
od 16 627 Kč –25 %
Komoda 106 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 341 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 22 523 Kč –22 %
Komoda Merlin 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 525 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 21 624 Kč –22 %
Komoda masiv borovice - Ludvík (140x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 16 826 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 108 Kč –25 %
Komoda 81 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 987 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 287 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S80
Na objednávku 3-4 týdny
14 370 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 11 316 Kč –22 %
Prádelník Ludvík - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 8 805 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Detailní popis produktu
Nástavec na komodu Cora 3D - masiv borovice
Nástavec s dvířky je vyrobený z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 132 × 37 × 110 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 32 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982164658 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 132 cm |
| Celková výška: | 110 cm |
| Celková hloubka: | 37 cm |
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 26 527 Kč –22 %
Komoda Merlin 2D10S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 20 640 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 9 219 Kč –25 %
Komoda 88 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 843 Kč
Akce
Doprava zdarma
23 740 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Bergman 6+2
Na objednávku 3-4 týdny
19 735 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 22 930 Kč –25 %
Prádelník 61 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 17 019 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
