Bílá komoda Cora - 2+2 masiv borovice
Kód: 16263BSouvisející produkty
Akce
Doprava zdarma
11 091 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 4S masiv borovice
Do 1 týdne
8 354 Kč
Akce
Doprava zdarma
27 732 Kč
–24 %
Bílá skříň Cora 3D2S - masiv borovice
Do 1 týdne
20 888 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 596 Kč
–24 %
Bílý TV stolek Cora 2S - masiv borovice
Do 1 týdne
6 475 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 946 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 3D7S masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
12 010 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 866 Kč
–24 %
Bílá skříň Cora 2D - masiv borovice
Do 1 týdne
10 444 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 857 Kč
–24 %
Bílá skříň Cora 2D1S - masiv borovice
Do 1 týdne
14 203 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 798 Kč
–24 %
Bílá skříň Cora 3D - masiv borovice
Do 1 týdne
15 665 Kč
Akce
Doprava zdarma
34 666 Kč
–24 %
Bílá skříň Cora 5D3S - masiv borovice
Do 1 týdne
26 110 Kč
Detailní popis produktu
Bílá komoda Cora - 2+2 masiv borovice
Komoda se zásuvkami je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v bílém a medovém odstínu.
Kovové úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 92 × 45 × 80 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 26 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982262637 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní, Bílý vosk |
| Celková délka podél zdi: | 92 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
11 091 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 4S masiv borovice
Do 1 týdne
8 354 Kč
Akce
Doprava zdarma
27 732 Kč
–24 %
Bílá skříň Cora 3D2S - masiv borovice
Do 1 týdne
20 888 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 596 Kč
–24 %
Bílý TV stolek Cora 2S - masiv borovice
Do 1 týdne
6 475 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 340 Kč
–24 %
Příborník Topaz 6D3S - masiv borovice
Do 1 týdne
16 828 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 168 Kč –25 %
Komoda 83 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 320 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 677 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 5S
Na objednávku 3-4 týdny
18 851 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 627 Kč –25 %
Komoda 106 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 341 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 168 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 4S60
Na objednávku 3-4 týdny
15 934 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
