Komoda 5 zásuvek Torino masiv
Kód: 30321Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 5 zásuvek Torino masiv
Komoda je z materiálu masiv borovice, lakovaná.
Obsahuje pět zásuvek s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 79 cm
Hloubka - 40 cm
Výška - 97 cm
Hmotnost - 20 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080774 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 79 cm |
| Celková výška: | 97 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 16 311 Kč –25 %
Prádelník 66 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 106 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 369 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 3D3S masiv borovice
Do 1 týdne
8 563 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 808 Kč –22 %
Komoda masiv borovice - Ludvík (100x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 13 079 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 50 953 Kč –22 %
Příborník Ludvík 5D4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 39 647 Kč
Akce
Doprava zdarma
26 031 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Arhus 5S
Skladem
(1 ks)
21 639 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 14 620 Kč –25 %
Prádelník 68 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 10 852 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
