Komoda 3 zásuvky Torino - masiv borovice
Kód: 9131Související produkty
Akce
Doprava zdarma
10 196 Kč
–17 %
Rozkládací postel pro 3 Fenix - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
8 383 Kč
Detailní popis produktu
Komoda 3 zásuvky Torino
Komoda je z materiálu masiv borovice s povrchovou úpravou transparentní lak.
Obsahuje tři zásuvky s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 46 cm
Hloubka - 37 cm
Výška - 65 cm
Hmotnost - 11 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982091312 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 46 cm |
| Celková výška: | 65 cm |
| Celková hloubka: | 37 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 10 874 Kč –25 %
Komoda 78 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 071 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 20 307 Kč –22 %
Komoda Ludvík 2D2S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 15 801 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 369 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 3D3S masiv borovice
Do 1 týdne
8 563 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 15 601 Kč –25 %
Komoda 73 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 580 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 453 Kč –25 %
Komoda 86 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 532 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 740 Kč –25 %
Komoda 85 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 745 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
