Komoda 6 zásuvek Torino masiv borovice
Kód: 30322Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 6 zásuvek Torino masiv
Komoda je z materiálu masiv borovice, lakovaná.
Obsahuje šest zásuvek s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 130 cm
Hloubka - 45 cm
Výška - 80 cm
Hmotnost - 35 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982091336 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 130 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 12 327 Kč –25 %
Komoda rohová 103 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 9 150 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 453 Kč –25 %
Komoda 86 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 532 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 792 Kč –22 %
Komoda Merlin 1D5S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 622 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 808 Kč –22 %
Komoda masiv borovice - Ludvík (100x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 13 079 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 642 Kč –22 %
Komoda Ludvík 4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 14 505 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 312 Kč
–24 %
Příborník Topaz 4D2S - masiv borovice
Do 1 týdne
13 041 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
