Komoda 2D-2S - masiv borovice
Kód: 30337Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 2D-2S
Komoda je vyrobena z masivu borovice.
Kovové pojezdy zásuvek, variabilní police.
Povrchová úprava - lak.
Hloubka zásuvek 27,5 cm.
Rozměry
Šířka - 81 cm
Hloubka - 35 cm
Výška - 75 cm
Hmotnost - 18 kg
Balení - Karton: 1 ks (rozměry, š/v/d: 39 × 15 × 83 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982006002 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 81 cm |
| Celková výška: | 75 cm |
| Celková hloubka: | 35 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 12 327 Kč –25 %
Komoda rohová 103 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 9 150 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 311 Kč –25 %
Prádelník 66 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 106 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 690 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3S
Na objednávku 3-4 týdny
16 368 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 792 Kč –22 %
Komoda Merlin 4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 622 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2
Skladem
(1 ks)
20 293 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
