Komoda 4 zásuvky Torino - masiv borovice
Kód: 30320Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 4 zásuvky Torino
Komoda je z materiálu masiv borovice s povrchovou úpravou transparentní lak.
Obsahuje čtyři zásuvky s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 79 cm
Hloubka - 45 cm
Výška - 110 cm
Hmotnost - 27 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982091329 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 79 cm |
| Celková výška: | 110 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2
Skladem
(1 ks)
20 293 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 204 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Agava
Na objednávku 3-4 týdny
13 470 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 677 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 5S
Na objednávku 3-4 týdny
18 851 Kč
Doprava zdarma
Komoda masiv borovice - Ludvík (140x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 162 Kč
Doprava zdarma
TV komoda Merlin 2D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 518 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 13 711 Kč –25 %
Komoda 77 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 10 176 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 9 691 Kč –25 %
Komoda 82 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 7 193 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
