Komoda 918 5S - masiv borovice
Kód: 9133B2Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 918 5S - masiv borovice
Komoda je vyrobena z masivu borovice.
Zásuvky mají kovové pojezdy.
Povrchová úprava - lak
Hloubka zásuvek 32,5 cm.
Rozměry
79 × 40 × 75 (š x h x v)
Hmotnost - 23 kg
Balení - KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 17 × 82 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982009188 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 79 cm |
| Celková výška: | 75 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 21 624 Kč –22 %
Komoda masiv borovice - Ludvík (140x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 16 826 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 20 019 Kč –22 %
Komoda Merlin 1D4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 15 576 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 025 Kč –22 %
Komoda Ludvík 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 916 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 17 729 Kč –25 %
Komoda 64 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 13 159 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 26 527 Kč –22 %
Komoda Merlin 2D10S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 20 640 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 108 Kč –25 %
Komoda 81 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 987 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
