Botník Torino - masiv borovice
Kód: 28542Související produkty
Detailní popis produktu
Botník Torino - masiv borovice
Botník je vyroben z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Botník má tři dvouřadé výklopy s úchytkami.
Rozměry
72x35x124 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 19 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080750 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 72 cm |
| Celková výška: | 124 cm |
| Celková hloubka: | 35 cm |
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 032 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
18 315 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 15 837 Kč –25 %
Prádelník 67 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 755 Kč
Doprava zdarma
Příborník Ludvík 5D4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 40 439 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 14 892 Kč –25 %
Komoda 69 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 11 053 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
