Komoda 4 zásuvky Torino 2 - masiv borovice
Kód: 28560Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 4 zásuvky Torino
Komoda je z materiálu masiv borovice s povrchovou úpravou transparentní lak.
Obsahuje čtyři zásuvky s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 46 cm
Hloubka - 35 cm
Výška - 80 cm
Hmotnost - 12 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080989 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 46 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 35 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 18 792 Kč –22 %
Komoda Merlin 4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 622 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 20 307 Kč –22 %
Komoda Ludvík 2D2S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 15 801 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2
Skladem
(1 ks)
20 293 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 9 691 Kč –25 %
Komoda 82 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 7 193 Kč
Akce
Doprava zdarma
26 031 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Arhus 5S
Skladem
(1 ks)
21 639 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
