Komoda Torino 2D2S - masiv borovice
Kód: 28551Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda Torino 2D2S
Komoda je z materiálu masiv borovice s povrchovou úpravou transparentní lak.
Obsahuje dvě zásuvky s kovovými pojezdy a dvířka s policí.
Ke komodě lze dokoupit nástavec.
Rozměry
Šířka - 90 cm
Hloubka - 40 cm
Výška - 80 cm
Výška nožiček - 7 cm
Hmotnost - 22 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080958 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 9 691 Kč –25 %
Komoda 82 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 7 193 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 032 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
18 315 Kč
Doprava zdarma
TV komoda Merlin 2D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 19 518 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3+2
Na objednávku 3-4 týdny
20 293 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
