Postel Topaz 160x200 - masiv borovice
Kód: 28377Související produkty
Akce
Doprava zdarma
20 664 Kč
–24 %
Skříň Topaz 3D2S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
15 566 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 448 Kč
–24 %
Nástavec Topaz 5D - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
8 624 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 172 Kč
–24 %
Skříň Topaz 2D1S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
9 932 Kč
Detailní popis produktu
Postel Topaz 160x200 - masiv borovice
Postel je vyrobena z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
S výběrem vhodného roštu nebo matrace Vám rádi poradíme.
Rozměry
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 10 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 52 cm
- 214 × 171 × 110 (š x h x v)
- Balení - 3 kartony
- Váha 30 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982063630 |
| ? Rozměry: | 160x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 52 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 15 068 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Spektrum
Na objednávku 3-4 týdny
od 12 526 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 19 627 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Vestre
Na objednávku 3-4 týdny
od 16 316 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 033 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Arhus
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 991 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 22 808 Kč –16 %
Postel z masivu borovice Frida s čalouněným čelem
Na objednávku 3-4 týdny
od 18 960 Kč
Doprava zdarma
Zvýšená postel s úložným prostorem Gotland Drawers - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 27 842 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 13 539 Kč –22 %
Manželská postel Ludvík - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
od 10 535 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 029 Kč –25 %
Manželská postel MD 646 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 219 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
