Postel Topaz 180x200 - masiv borovice
Kód: 28380Související produkty
Akce
Doprava zdarma
30 717 Kč
–24 %
Skříň Topaz 5D3S - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
23 140 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 448 Kč
–24 %
Nástavec Topaz 5D - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
8 624 Kč
Detailní popis produktu
Postel Topaz 180x200 - masiv borovice
Postel je vyrobena z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
S výběrem vhodného roštu nebo matrace Vám rádi poradíme.
Rozměry
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 10 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 52 cm
- 214 × 191 × 110 (š x h x v)
- Balení - 3 kartony
- Váha 33 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982063647 |
| ? Rozměry: | 180x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 52 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 28 697 Kč –16 %
Zvýšená postel s úložným prostorem Arhus Drawers - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 23 855 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 31 202 Kč –16 %
Zvýšená postel s úložným prostorem Hessler Drawers - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 25 938 Kč
Akce
Výprodej skladu
Doprava zdarma
od 14 404 Kč až –30 %
Postel z masivu borovice Argento
Skladem
(1 ks)
od 9 990 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 30 852 Kč –16 %
Zvýšená postel s úložným prostorem z masivu borovice Sandemo
Na objednávku 3-4 týdny
od 25 647 Kč
Doprava zdarma
Zvýšená postel s úložným prostorem Sandemo Drawers - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 25 222 Kč
Doprava zdarma
Prodloužená postel z masivu borovice Arhus s úložným prostorem
Na objednávku 3-4 týdny
od 29 028 Kč
Doprava zdarma
Zvýšená postel z masivu borovice Radom
Na objednávku 3-4 týdny
od 13 985 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
