TV stolek Torino 2S - masiv borovice
Kód: 28593Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Torino masiv
TV stolek je z materiálu masiv borovice, lakovaný.
Stolek má dvě zásuvky s kovovými pojezdy a otevřenou polici.
Rozměry
- Šířka - 110 cm
- Hloubka - 39 cm
- Výška - 47 cm
- Hmotnost - 14 kg
- Balení - 1 karton (46x9x112 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080941 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 110 cm |
| Celková výška: | 47 cm |
| Celková hloubka: | 39 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
Akce
Doprava zdarma
27 735 Kč
–23 %
TV stolek Orlando II - dub tmavý
Na objednávku 1-2 týdny
21 218 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 777 Kč
–20 %
Závěsný TV stolek Miro - Černá/dub Catania
Na objednávku 1-2 týdny
7 748 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 652 Kč –22 %
TV stolek Merlin 2D1S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 513 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 581 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 cm - Černá
Na objednávku 2-3 týdny
4 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
29 856 Kč
–14 %
Dubový TV stolek Andromeda III
Na objednávku 8-12 týdnů
25 529 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 060 Kč
–26 %
TV stolek Ross na kovových nožkách - Černá/Artisan
Na objednávku 2-3 týdny
5 953 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 849 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Ross 210 cm - Černá/Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
7 275 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 844 Kč
–26 %
TV stolek Ross - Černá/Artisan
Na objednávku 2-3 týdny
4 316 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 223 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Bianco - 140 cm
Na objednávku 1-2 týdny
5 335 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 550 Kč
–26 %
TV stolek Logan 180 - Bílá - 14 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
5 577 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 566 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 - dub Artisan - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 850 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
