Komoda Torino 3+2 - masiv borovice
Kód: 28566Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda Torino 3+2 - masiv borovice
Komoda je z materiálu masiv borovice, lakovaná.
Obsahuje tři větší a dvě menší zásuvky s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 79 cm
Hloubka - 40 cm
Výška - 80 cm
Hmotnost - 19 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982080910 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 79 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
15 280 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S60
Na objednávku 3-4 týdny
12 702 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 792 Kč –22 %
Komoda Merlin 4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 622 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 10 874 Kč –25 %
Komoda 78 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 071 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2
Skladem
(1 ks)
20 293 Kč
Doprava zdarma
Komoda masiv borovice - Ludvík (140x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 162 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 690 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3S
Na objednávku 3-4 týdny
16 368 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 614 Kč –25 %
Komoda 80 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 9 363 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
