Komoda Cora - 3D3S masiv borovice
Kód: 1639Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 5-7 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 3D3S masiv borovice
Komoda se zásuvkami a dvířky je vyrobena z masivu borovice.
V prostoru za dvířky je vždy jedna police.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 132 x 44 x 84 cm (š x h x v)
Hloubka zásuvek - 30 cm
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 36 kg
Počet kartonů: 2 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982016391 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 132 cm |
| Celková výška: | 84 cm |
| Celková hloubka: | 44 cm |
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 312 Kč
–24 %
Příborník Topaz 4D2S - masiv borovice
Do 1 týdne
13 041 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 13 711 Kč –25 %
Komoda 77 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 10 176 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
24 412 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2
Skladem
(1 ks)
20 293 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 980 Kč
–24 %
Prádelník Topaz velký - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
5 258 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 27 956 Kč –22 %
Komoda Ludvík 2D10S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 21 752 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 10 874 Kč –25 %
Komoda 78 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 071 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
