Komoda Cora - 2+2 masiv borovice
Kód: 16263Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 378 Kč
–24 %
Knihovna Cora se zásuvkou - masiv borovice
Na objednávku 5-7 týdny
4 804 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Cora - 2+2 masiv borovice
Komoda se zásuvkami je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové úchytky v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 92 × 45 × 80 cm (š x h x v)
Hloubka zásuvek - 30 cm
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 28 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982062633 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 92 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
15 280 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S60
Na objednávku 3-4 týdny
12 702 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 614 Kč –25 %
Komoda 80 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 9 363 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 311 Kč –25 %
Prádelník 66 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 12 106 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
