Komoda 2D-2S - masiv borovice
Kód: 30337Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda 2D-2S
Komoda je vyrobena z masivu borovice.
Kovové pojezdy zásuvek, variabilní police.
Povrchová úprava - lak.
Hloubka zásuvek 27,5 cm.
Rozměry
Šířka - 81 cm
Hloubka - 35 cm
Výška - 75 cm
Hmotnost - 18 kg
Balení - Karton: 1 ks (rozměry, š/v/d: 39 × 15 × 83 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982006002 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 81 cm |
| Celková výška: | 75 cm |
| Celková hloubka: | 35 cm |
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 025 Kč –22 %
Komoda Ludvík 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 916 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 091 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 4S masiv borovice
Do 1 týdne
8 354 Kč
Akce
Doprava zdarma
22 677 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 5S
Na objednávku 3-4 týdny
18 851 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 9 219 Kč –25 %
Komoda 88 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 843 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 168 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 4S60
Na objednávku 3-4 týdny
15 934 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 108 Kč –25 %
Komoda 81 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 987 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 8 315 Kč –25 %
Komoda 79 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 171 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
