Postel Torino - 90x200
Kód: 9615/90XSouvisející produkty
Doprava zdarma
Polohovací motorový rošt Portoflex Motor Mega - do 150 KG
Na objednávku 1-2 týdny
od 15 120 Kč
+ další
Doprava zdarma
Polohovací lamelový rošt Trioflex HN
Na objednávku 1-2 týdny
od 6 930 Kč
+ další
Doprava zdarma
Polohovací motorový rošt Portoflex Motor ST
Na objednávku 1-2 týdny
od 10 395 Kč
+ další
Rozměr: 90x200
Do 1 týdne
| 9615/90X
EAN: 8591982080811
Můžeme doručit do:
10.4.2026
3 437 Kč
2 840 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Postel Torino - 90x200
Postel je z materiálu masiv borovice.
Povrchová úprava - bezbarvý lak.
Cena bez roštu a matrace.
Minimální doporučená výška matrace 15 cm
Rozměry
Rozměr pro matraci 90x200cm
Výška čela 80 cm
Výška ložné plochy 38 cm
Nosnost postele do 120 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžko masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 90x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 120 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 41 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 5 724 Kč –25 %
Jednolůžko Ravona - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 4 255 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 799 Kč –25 %
Postel Leona jednolůžko - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 795 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 6 252 Kč –25 %
Postel MD 644 jednolůžko - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 4 643 Kč
Akce
Doprava zdarma
4 052 Kč
–2 %
Jednolůžko Cora Rio 90x200 - masiv borovice
Do 1 týdne
3 968 Kč
Doprava zdarma
Postel Ludvík jednolůžko - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 9 881 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
