Postel 111 - masiv borovice
Kód: 462/90XSouvisející produkty
Rozměr: 80x200, Odstín: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/80X2
Můžeme doručit do:
21.5.2026
5 361 Kč
4 431 Kč
bez DPH
6 165 Kč
5 095 Kč
bez DPH
6 165 Kč
5 095 Kč
bez DPH
6 165 Kč
5 095 Kč
bez DPH
Rozměr: 80x200, Odstín: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/80X
Můžeme doručit do:
21.5.2026
6 971 Kč
5 761 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/90X
Můžeme doručit do:
21.5.2026
4 907 Kč
4 055 Kč
bez DPH
5 642 Kč
4 663 Kč
bez DPH
5 642 Kč
4 663 Kč
bez DPH
5 642 Kč
4 663 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/90X8
Můžeme doručit do:
21.5.2026
6 378 Kč
5 271 Kč
bez DPH
Rozměr: 100x200, Odstín: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/BOR
Můžeme doručit do:
21.5.2026
5 729 Kč
4 735 Kč
bez DPH
6 588 Kč
5 445 Kč
bez DPH
6 588 Kč
5 445 Kč
bez DPH
6 588 Kč
5 445 Kč
bez DPH
Rozměr: 100x200, Odstín: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/BIL
Můžeme doručit do:
21.5.2026
7 450 Kč
6 157 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 462/120
Můžeme doručit do:
21.5.2026
6 364 Kč
5 260 Kč
bez DPH
7 319 Kč
6 049 Kč
bez DPH
7 319 Kč
6 049 Kč
bez DPH
7 319 Kč
6 049 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžko masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Bílá krycí barva, Dub, Olše, Ořech |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru, Možnost dokoupit úložný prostor |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 130 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 44 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Přidat komentář
Výpis diskuzí
JK
Úložný prostor
Jana Kořínková
Dá se prosím postel kombinovat s úložným prostorem https://www.relax-postele.cz/ulozne-prostory/ulozny-prostor-uni-200x80-cm-masiv-borovice/ ? Případně s jakým jiným?
MS
Úložný prostor
Matyáš Stach
Dobrý den, tento úložný prostor Vám nebude pod Postel 111 perfektně pasovat, jelikož je určený pod jiné postele, avšak Vám zasílám odkaz na úložný prostor, který je ve stejném vnitřním rozměru 200x80, pouze má jinak vysoké čelo, které bude pod bočnici Postele 111 perfektně pasovat. Odkaz: https://www.relax-postele.cz/ulozne-prostory/ulozny-prostor-200x80-cm-masiv-borovice/ Tým Relax-postele





