Postel MD 644 jednolůžko - masiv borovice
Kód: 723/90XSouvisející produkty
Rozměr: 90x200, Odstín: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 723/90X
Můžeme doručit do:
23.6.2026
4 736 Kč
3 914 Kč
bez DPH
5 683 Kč
4 697 Kč
bez DPH
5 683 Kč
4 697 Kč
bez DPH
5 683 Kč
4 697 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín: Šedá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 723/90X10
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 157 Kč
5 088 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 723/90X12
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 157 Kč
5 088 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 723/120
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 068 Kč
4 188 Kč
bez DPH
6 082 Kč
5 026 Kč
bez DPH
6 082 Kč
5 026 Kč
bez DPH
6 082 Kč
5 026 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín: Šedá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 723/90X11
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 588 Kč
5 445 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžko masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 90x200 cm, 120x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Bílá krycí barva, Dub, Olše, Ořech, Šedá |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru, Možnost dokoupit úložný prostor |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 130 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






