Truhla Cora - masiv borovice
Kód: 28662Související produkty
Akce
Doprava zdarma
11 091 Kč
–24 %
Bílá komoda Cora - 4S masiv borovice
Do 1 týdne
8 354 Kč
Detailní popis produktu
Truhla Cora - masiv borovice
Truhla je vyrobena z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové úchytky a petlice jsou v černé barvě.
Rozměry
Rozměry - 92 × 46 × 50 cm (š x h x v)
Dodává se v rozloženém stavu.
Hmotnost zboží: 21 kg
Počet kartonů: 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982064514 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 92 cm |
| Celková výška: | 50 cm |
| Celková hloubka: | 46 cm |
Akce
Doprava zdarma
22 032 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
18 315 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 287 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sandemo 3S80
Na objednávku 3-4 týdny
14 370 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 20 835 Kč –22 %
Komoda Ludvík 1D5S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 16 212 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 025 Kč –22 %
Komoda Ludvík 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 916 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 22 523 Kč –22 %
Komoda Merlin 3D3S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 525 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 21 624 Kč –22 %
Komoda masiv borovice - Ludvík (140x90)
Na objednávku 3-4 týdny
od 16 826 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
