TV stolek Cora 2D - masiv borovice
Kód: 161024Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Cora 2D - masiv borovice
Stolek se dvířky a policí je vyroben z masivu borovice.
Povrchová úprava - vosk v medovém odstínu.
Kovové panty a úchytky v černé barvě.
Rozměry
- Rozměry - 120 × 40 × 52 cm (š x h x v)
- Dodává se v rozloženém stavu.
- Hmotnost - 19 kg
- Balení - 1 karton (44x11x122 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982610247 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní, Medový vosk |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 52 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 19 kg |
Akce
Doprava zdarma
10 834 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Bianco - 210 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 002 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 712 Kč
–26 %
TV stolek Logan 150 - dub Artisan - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 219 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 566 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 - dub Artisan/Černá - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 850 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 320 Kč
–26 %
TV stolek Logan 180 - Černá - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 668 Kč
Akce
Doprava zdarma
29 856 Kč
–14 %
Dubový TV stolek Andromeda III
Na objednávku 8-12 týdnů
25 529 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 796 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 - dub Artisan/Černá - 14 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
5 759 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 652 Kč –22 %
TV stolek Merlin 2D1S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 513 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 712 Kč
–26 %
TV stolek Logan 150 - Černá - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 219 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 384 Kč
–14 %
Dubový TV stolek Fende I
Na objednávku 8-12 týdnů
13 086 Kč
Akce
Doprava zdarma
34 951 Kč
–23 %
Televizní stolek Atlanta IV - pálený dub
Na objednávku 1-2 týdny
26 738 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 712 Kč
–26 %
TV stolek Logan 150 - Bílá - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
4 219 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
