Postel z masivu borovice Argento
Kód: 1563/DUB2Související produkty
Doprava zdarma
Pevný laťkový rošt Compact
Skladem
(4 ks)
od 1 864 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 140x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
- 140x220 cm
- 90x200 cm 2 ks
+ další
Doprava zdarma
Lamelový rošt Double T5
Skladem
(2 ks)
od 2 083 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
+ další
Detailní popis produktu
Postel z masivu borovice Argento
Moderní designová postel z masivu borovice cink.
Možnost výškově polohovat ložnou plochu - 2 polohy.
Postel je povrchově upravena kvalitním ekologickým vodou ředitelným lakem. Mořidlo a lak mají potřebné certifikáty.
Postel je dodávána včetně středové příčky s podpěrnou nohou.
Nosnost postele je 260 kg v závislosti na nosnosti použitých postelových roštů.
S výběrem vhodného roštu Vám rádi poradíme.
Prodloužená záruka
Záruka 8 let.
Rozměry
- Rozměry pro matrace - 140x200, 200x200 cm
- Délka - 220 cm
- Šířka - 145,5/205,5 cm + 8 cm nožky
- Výška zadního čela - 60 cm
- Výška předního čela - 25 cm
Možnost zakoupení nočních stolků a komody v příslušné kategorii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 8 let |
| ? Rozměry: | 140x200 cm, 200x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá krycí barva, Dub |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 32 cm, 38 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 13 539 Kč –22 %
Manželská postel Ludvík PN - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 10 535 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 5 564 Kč –25 %
Manželská postel Denis
Na objednávku 2-3 týdny
od 4 135 Kč
Doprava zdarma
Prodloužená postel z masivu borovice Spektrum
Na objednávku 3-4 týdny
od 12 879 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 908 Kč
–18 %
Manželská postel MASSA 180x200 cm - masiv borovice
Skladem
(4 ks)
8 915 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 16 362 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu borovice Radom
Na objednávku 3-4 týdny
od 13 602 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 17 019 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu borovice Wolomin
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 147 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 7 490 Kč –25 %
Manželská postel Ravona - borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 5 567 Kč
Doprava zdarma
Bílá manželská postel Massa 180x200 cm - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
10 454 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
