Dubová komoda Nyks II
Kód: 9975Související produkty
Detailní popis produktu
Dubová komoda Nyks II
Komoda je vyrobená výhradně z tvrdého 100% dubového masivu.
Zadní strana komody je vyrobena z dřevěné překližky.
Tvrdé dubové dřevo je velice odolné proti mechanickému poškození a poškrábání.
Celkový design podtrhuje kolejnicový posuvný systém otevírání dvířek.
Povrchová úprava - bezbarvý matný bio olej.
Parametry
Výška - 83,8 cm
Hloubka - 42 cm
Šířka - 150 cm
Montáž
Komoda se dodává v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906599178517 |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 150 cm |
| Celková výška: | 83,8 cm |
| Celková hloubka: | 42 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
