Dubový TV stolek Andromeda IV
Kód: 29046Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Andromeda IV - masiv dub
TV stolek je vyrobený výhradně z tvrdého masivního dubového dřeva.
Tvrdé dubové dřevo je velice odolné proti mechanickému poškození a poškrábání.
Charakteristickým prvkem jsou vložené popraskané trámy, přírodní vady a suky divokého dubu.
Zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem pro pomalé a tiché dovírání.
Celkový design podtrhují kovové úchytky.
Povrchová úprava - bezbarvý matný bio olej.
Zadní strana stolku je vyrobena z dřevěné překližky.
Parametry
- Výška - 62 cm
- Hloubka - 46 cm
- Šířka - 200 cm
- Hmotnost - 95 kg
Montáž
Stolek se dodává v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950102 |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 200 cm |
| Celková výška: | 62 cm |
| Celková hloubka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 95 kg |
Akce
Doprava zdarma
27 735 Kč
–23 %
TV stolek Orlando II - dub přírodní
Na objednávku 1-2 týdny
21 218 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 894 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Sevilla - 140 cm
Na objednávku 1-2 týdny
5 092 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 849 Kč
–26 %
Závěsný televizní stolek Ross 210 cm - Černá/Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
7 275 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 669 Kč
–26 %
TV stolek Agnes - Bílá/Artisan
Na objednávku 2-3 týdny
7 881 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
