Dubový prosklený příborník Andromeda 2D
Kód: 29058Související produkty
Detailní popis produktu
Dubový prosklený příborník Andromeda 2D - masiv dub
Příborník je vyrobený výhradně z tvrdého masivního dubového dřeva a ze skla.
Tvrdé dubové dřevo je velice odolné proti mechanickému poškození a poškrábání.
Charakteristickým prvkem jsou vložené popraskané trámy, přírodní vady a suky divokého dubu.
Dvířka jsou vybaveny systémem pro pomalé a tiché dovírání.
Celkový design podtrhují kovové úchytky.
Povrchová úprava - bezbarvý matný bio olej.
Zadní strana příborníku je vyrobena z dřevěné překližky.
Parametry
Výška - 135 cm
Hloubka - 40 cm
Šířka - 103,5 cm
Hmotnost - 88 kg
Montáž
Komoda se dodává v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950027 |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 103,5 cm |
| Celková výška: | 135 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
39 589 Kč
–23 %
Dubová komoda Orlando II - světlý dub
Na objednávku 1-2 týdny
30 285 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
