Dubový TV stolek Andromeda I
Kód: 29031Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Andromeda - masiv dub
TV stolek je vyrobený výhradně z tvrdého masivního dubového dřeva.
Tvrdé dubové dřevo je velice odolné proti mechanickému poškození a poškrábání.
Charakteristickým prvkem jsou vložené popraskané trámy, přírodní vady a suky divokého dubu.
Zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem pro pomalé a tiché dovírání.
Celkový design podtrhují kovové úchytky.
Povrchová úprava - bezbarvý matný bio olej.
Zadní strana stolku je vyrobena z dřevěné překližky.
Parametry
- Výška - 62 cm
- Hloubka - 46 cm
- Šířka - 130 cm
- Hmotnost - 62 kg
- Šířka police - 75 cm
- Výška police - 14 cm
Montáž
Stolek se dodává v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950072 |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 130 cm |
| Celková výška: | 62 cm |
| Celková hloubka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 62 kg |
Akce
Doprava zdarma
15 384 Kč
–14 %
Dubový TV stolek Fende I
Na objednávku 8-12 týdnů
13 086 Kč
Akce
Doprava zdarma
31 902 Kč
–23 %
Dubový televizní stolek Vigo II
Na objednávku 1-2 týdny
24 405 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 23 025 Kč –22 %
Komoda TV Ludvík 2D4S - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 17 916 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 844 Kč
–26 %
Závěsný TV stolek Ross - Černá/Artisan
Na objednávku 2-3 týdny
4 316 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
