Dubová komoda Nyks I
Kód: 9974Související produkty
Detailní popis produktu
Dubová komoda Nyks I
Dubová komoda je vyrobená výhradně z tvrdého 100% dubového masivu.
Zadní strana komody je vyrobena z dřevěné překližky.
Tvrdé dubové dřevo je velice odolné proti mechanickému poškození a poškrábání.
Celkový design podtrhuje kovový kolejnicový posuvný systém otevírání dveří.
Povrchová úprava - bezbarvý matný bio olej.
Parametry
Výška - 83,8 cm
Hloubka - 42 cm
Šířka - 102 cm
Montáž
Komoda se dodává v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906599178524 |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 102 cm |
| Celková výška: | 83,8 cm |
| Celková hloubka: | 42 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
