Příborník Topaz 2D2S - masiv borovice
Kód: 28413Související produkty
Akce
Doprava zdarma
22 340 Kč
–24 %
Příborník Topaz 6D3S - masiv borovice
Do 1 týdne
16 828 Kč
Detailní popis produktu
Příborník Topaz 2D2S - masiv borovice
Příborník je vyrobený z kvalitního masivu borovice.
Povrchová úprava bílé/hnědé moření dokončeno bezbarvým zdravotně nezávadným lakem.
Příborník má dvě zásuvky a dvířka s kovovými úchytkami a pojezdy.
Rozměry
86 × 45 × 90 cm (š x h x v)
Balení - 1 karton
Váha 23 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982206310 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá transparentní |
| Celková délka podél zdi: | 86 cm |
| Celková výška: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
24 844 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
20 652 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 204 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Agava
Na objednávku 3-4 týdny
13 470 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 108 Kč –25 %
Komoda 81 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 8 987 Kč
Akce
Doprava zdarma
26 733 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Hessler 3+2+1
Na objednávku 3-4 týdny
22 223 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 26 527 Kč –22 %
Komoda Merlin 2D10S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 20 640 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 488 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 2+2
Na objednávku 3-4 týdny
17 031 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
