Postel Torino - 90x200 bílý lak
Kód: 28581Související produkty
Doprava zdarma
Polohovací motorový rošt Portoflex Motor ST
Na objednávku 1-2 týdny
od 10 395 Kč
+ další
Doprava zdarma
Bukový laťový rošt Compact - nosnost 180 kg
Skladem
(4 ks)
od 2 644 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 140x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
- 140x220 cm
+ další
Doprava zdarma
Lamelový rošt Double T5
Skladem
(5 ks)
od 1 911 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
+ další
Doprava zdarma
Laťkový rošt v rámu BUK - Relax Basic
Na objednávku 2-3 týdny
od 2 894 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Postel Torino - 90x200
Postel je z materiálu masiv borovice.
Povrchová úprava - bílý lak.
Cena bez roštu a matrace.
Minimální doporučená výška matrace 15 cm
Rozměry
- Rozměr pro matraci 90x200cm
- Výška čela 80 cm
- Výška vrchní hrany bočnice - 34 cm
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 13 cm
- Výška lehací plochy s použitím 20 cm matrace - 41 cm
- Nosnost postele do 120 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžko masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982280815 |
| ? Rozměry: | 90x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá krycí barva |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 120 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 41 cm |
Doprava zdarma
Postel MD 644 jednolůžko - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 4 736 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 6 477 Kč –25 %
Postel 111 - masiv borovice
Skladem
(2 ks)
od 4 810 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 5 070 Kč –21 %
Postel Nell - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 3 993 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 12 450 Kč –22 %
Postel Ludvík jednolůžko - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 9 687 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 734 Kč
–24 %
Jednolůžko Cora 90x200 - masiv borovice
Do 1 týdne
6 579 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
