Manželská dubová postel Denver s úložným prostorem - krémová
Kód: 47321/140Související produkty
45 293 Kč
34 649 Kč
28 636 Kč
bez DPH
47 809 Kč
36 574 Kč
30 226 Kč
bez DPH
50 781 Kč
38 849 Kč
32 107 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 400 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 57 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Délka: | 216 cm |
| Šířka: | 154/174/194/214 cm |
| Výška od země po horní hranu bočnice: | 45 cm |
| Zapuštění matrace včetně výklopného roštu: | 8 cm |
| Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace: | 57 cm |
Dubová postel Denver
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



