Dubový televizní stolek Nyks I
Kód: 9973Související produkty
Detailní popis produktu
Dubový televizní stolek Nyks I
Stolek je vyrobený výhradně z tvrdého 100% dubového masivu.
Tvrdé dubové dřevo je velice odolné proti mechanickému poškození a poškrábání.
Zadní část nábytku je vyrobena z překližky.
Celkový design podtrhuje unikátní systém otevírání dvířek.
Povrchová úprava - bezbarvý matný bio olej.
Parametry
- Výška - 56,8 cm
- Hloubka - 42 cm
- Šířka - 150 cm
Montáž
Stolek se dodává v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906599178494 |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| Barva: | Dub přírodní |
| Celková délka podél zdi: | 150 cm |
| Celková výška: | 56,8 cm |
| Celková hloubka: | 42 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
