Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Kód: PRES180Související produkty
Detailní popis produktu
Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Černá šatní skříň Prescco s posuvnými dveřmi představuje optimální volbu pro organizaci ve vaší ložnici. Díky posuvným dveřím ušetříte místo v místnosti.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z lamina a MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610281 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Černá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 140 kg |
Akce
Doprava zdarma
12 562 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Chester - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 956 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 060 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Clever - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 973 Kč
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Haidar - 140 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 9 644 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 595 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Diego - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 189 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 811 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Lugano - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 983 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 141 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balance - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 830 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 405 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balton - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 209 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 913 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Modi - 160 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 649 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 823 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Arizona - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 370 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
